****

گذشته چیزی جز دورغ نیست ،

خاطره هرگز بازگشت نداره هر بهاری که می گذره دیگر باز نمیگردد ؛

پر حرارت ترین عشق ها هم واقعیتی ناپایدار هستند که عمری کوتاه دارند

                                         « گابریل گارسیا مارکز »

    

/ 7 نظر / 2 بازدید
امير

دروغ که نه ... دور از دسترس ... اما خاطرات ...هر سال يه گرد روشون ميشنه و کمرنگشون ميکنه ...اما نه همشون رو ... بعضياشون هميشه مثل روز اول باقی می مونن برامون ........ راستی ... سلام آدم برفی ... خوبی؟

يه غريبه

دوست خوبم. واقعيت بستگی به نگاه ما به زندگی و آدمهاش داره. اگر عينک بی خيالی را بر داری واقعيت ها خودشون را نشان ميدن و از همه مهمتر اينکه همه چيز رنگ ديگری ميگيره. به دنيای واقعيتها خوش آمدی. بهت قول ميدم که اصلا سخت نيست اگر بدونی که چی منتظرت است و انتظاراتت را از ديگران و خودت و دنيا بدونی. بهر حال خوش آمدی.

MoOnSa

سلام . اين جملش به نظرم خيلی آشناست ! مال کتاب صد سال تنهاييش نيست . آئورليانو ها و تکرار و تکرار و تکرار ... آها يادم اومد . چه فلسفه هايی واسه اين جمله چيده بودم .

مهرآبان

قشنگ بود خوشال ميشيم به ولاگ ما هم سر بزنی

اينفو

سلام خاطره ها بازگشت ندارن . به این امید که از همهء ما خاطره ای خوب بمونه . همین . همین ٍ همین .

راحله

عبور از کوچه باغهای خاطره باز دلم را فشرد اما در ان سالهای دور کوچه باغها شکل ديگری داشتند.برگهای سبز و جويهای روان در خاطرم مانده اما امروز برگها روی زمين ريخته اند و کسی نيست که انچه را جمع کند وجرم انها فقط و فقط زردی است.راستی ان بوته ی عقاقی که شاخه ای از ان برايت چيده بودم هنوز سبز است و منتظر است تا شاخه ای از ان بچينند اما افسوس که ديگر اين کوچه ها.................بی عبور شده اند و باز هم در اين کوچه ها تنها قدم ميزنم تا شايد رد پايی از تو ببينم.

ANGEL

هميشه برای خوبی راهی هست به ما هم سر بزن در ضمن از عنوانت خوشم اومد با تبادل لینک چه طوری؟