خاطره ها

 

خاطره ها ، خاطره ها ، خاطره ها <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ای بابا ای بابا . یکیشو فراموش میکنی یکی دیگه میگه هوهو منم هستم آ .  ای داد بی داد از دست این تقویم سخن گو ( 03.gif13.gif)

گاهی وقتا از اینکه یه چیزایی یادم میمونه و حتی گذشت زمان هم کمرنگش نمیکنه کلافه میشم عجیبه اصلاً فراموش کرده بودم اما یهو صدام کرد .

این روزای ناقولا هم که انگار یه موقع هایی پونز و دیوار خالی زیاد میارن اینقدر یه چیزای رو میچسبونن که اصلا اون روز به ثبتشون هم فکر نمیکنی ماشاالله اینقدر محکم چسبیده مگه می کنه( 34.gif15.gif )

                   ای بابا ای بابا   ( 34.gif 25.gif)

 

حتی بوی فن کوئل صدای آبپاشای محوطه پایین ، صدای باغبون ، صدای توپ فوتبال بچه ها ، صدای جیغ بچه ء پارسالی که حالا صداش از بچگی یذره در اومده ،همشون انگار تو خودشون یه چیزایی رو قایم کردن که یهو بریزن بیرون . خیلی وقته دیگه حتی به دفترهام هم سر نمیزنم شاید فراموش کنم . شاید دیگه خیلی چیزا یادم نیاد اما انگار تنها دفتر من نیست که پر لحظه هاست خیلی چیزا قبل از نوشتن من ثبت شده .... .

همه چی تموم میشه؛ همه چی شکلش عوض میشه ؛ بزرگ میشه ، قد میکشه .  کاشکی میشد به خیلی چیزا عادت نکرد حتی عشق .

............................................

راستی غريبهء نازنين آدم برفی بهار شه آب ميشه ... کلبه اش  که اميده شه 02.gif .... از عهد ياد غزيز هم ممنونم .... شوپلکم دلم برات خيلی تنگ شده من ۲۸ ام اومدم اما نشد آپ کنم يادت بود ؟؟؟؟؟؟

                                                        تا بعد يا حق

/ 35 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اينفو

اميدوارم که حاج منصور اين قسمت رو بخونه: اين کلبه ی زمستونی مال آدم برفيه و آدم برفی هر مطلبی که خودش صلاح بدونه می فرسته يکی از نقاط قوت اين وبلاگ احساس آدم برفيه ، و آدما با احساسشون زنده اند. نمی خوام زياد جوابت رو بدم حاج منصور که فکر کنی آدم مهمی هستی که اين همه خط در جواب چرت و پرتايی که نوشتی برات جواب نوشتن اما بدون اين جواب من دفاع از حق آدم برفی و کلبه ی زمستونيشه . اينو به همه می گم اين وبلاگ با تمام وبلاگهای ديگه ی دنیا فرغ می کنه ، بنويس آدم برفی ، بنويس ، تو تو اين وبلاگ مطلب از حافظ داری ، از استاد اخوان ، شاملو ، فروغ ، نيچه و خيلی های ديگه و اينها همه گواه بر حقانيت اين وبلاگ و رقص قلم زيبای توست پس بنويس ، پس بنويس و مثل هميشه زيبا ، قوی و منحصر به فرد . من افتخار می کنم و به خودم می بالم که به اين وبلاگ ميام ، مطالبش رو می خونم و از مطالبش استفاده می کنم.

بی خيال

جرا اينقدر برخورد !!!!!!

آفتاب پرست

چون که به تو چه؟هان؟!حرفتو پس بگيری..!سنگينتری !

يه غريبه

من مرگ را تجربه کرده ام. و ترس را و تاريکی را و تنهايی با همسفر شد.

يه غريبه

عجب دنيايی شده، ديگر نميشود به دستها و چشمهای خود اطمينان کرد. چه برسد به دل....

بی خيال

افتاب پرست منصور آدرساتون اشتباه که!!!

شایان

سلام آدم برفی عزيز . وبلاگ زيبائی داری . تبريک ميگم . و نوشته هايئ که در عين سادگی يه دنيا حرف برای گفتن دارند . آدم برفی بهار که بشه آب ميشه . اما ... گمان نميکنم اين موضوع در مورد شما صدق کنه . شما با نوشته هاتون . با وجودتون . با حضورتون . آفتاب رو چذب ميکنيد و جون تازه می گيريد . و نه تنها خودتون آکنده از نشاط و شادمانی می شويد که : اين نشاط رو به رايگان به ديگران هديه می کنيد . چشمه و مهتاب من خيلی چيزا داره . ولی يه آدم برفی زيبا کم داره . اميدوارم مفتخر نمائيد و با حضورتون ( که گرم و دوست داشتنی است . و نه سرد چون‌ادم برفی ) سرافرازم فرمائيد . با دنيائی اشتياق و بی صبری منتظرتان هستم . و آرزو ميکنم که ميزبان خوبی برايتان باشم . آرزومند آرزوهايتان : آشيل آذرمهر .

عهد ياد

سلام عزيزم خوبی ؟ بی معرف نيستم می دانی که چقدر . . . . . . . خيلی دلم برات تنگ شده موفق باشی عزيزم

آفتاب پرست

بيا ببين من دوباره زنده شدم!!!!اين آدرس درسته!بيخيال ما خوف نداريم!...منصور جوووون شما هم درستش کن