کیست ؟

 

کیست که آتش بر کف دست نهد و با یاد کوخ های کوه های قفقاز خود را سرگرم کند ؟!

یا تیغ گرسنگی را با یاد سفره های رنگارنگ کند کند ؟!

یا برهنه در برف دی ماه فرو غلتد و به آفتاب تموز بیاندیشد ؟!

نه هیچکس هیچکس چنین خطری را به چنان خاطره ای تاب نیاورده است . از آنکه ا خیال خوبی ها درومان بدی ها نیست . بلکه صد چندان بر زشتی آنها می افزاید .

" فرهاد "

/ 8 نظر / 2 بازدید
ali

سلام مطالب وبلاگت واقعا جذاب و مفید است اگر وقت کردی به وبلاگ من هم سر بزن

128

اونم داره می ياد اسمش امام زمانه مهدی

امير

ميشه واقعا خوبی رو با تموم وجود ديد.......ميشه خوب بود

امير

حال و روزت چطوره آدم برفی ... اون هم با برفی که مياد؟

sadegh

سلام... آدم برفی ديگه انگار حسابی مارو فراموش

info

سلام ؟؟؟؟؟؟؟

info

سلام آدم برفی. از فرهاد نوشتی...... ، اما متا سفانه تا وقتی که اين هنرمندان زنده اند قدرشونو نمی دونن و اون طوری که لايق اوناست ازشون قدردانی نمی شه ، مجوز آلبوم فريدون فروغی بعد مرگش صادر می شه ، مجوز بازی فردين ... و........ آدم برفی قصد تعريف و تمجيد ندارم اما يکی از محاصن بزرگ وبلاگ تو عدالت وتوازنبه که توی مطالبت تو اين وبلاگ به نمايش می زاری. چه در ميان شاعران ، چه در ميان نويسنده ها ، خواننده ها و...... اين نشونه ی دل بزرگ و رئوف توست. وبلاگت يه ساله شده (ضمن تبریک مجدد) اميدوارم تا هر وقتی که اين وبلاگ رو داری و برای اين دفتر خاطرات بازت مطلب می نويسی موفق باشی .

info

توی کامنت قبلی که گذاشتم از فريدون فروغی ياد کرده بودم:يکی از دوستای فريدون فروغی توی يه مصاحبه اش که درباره ی فريدون فروغی انجام داده بود گفته بود ((اگر مردم می دونستن که فريدون موقع خوندن چقدر غصه می خورده هيچ وقت ازش نمی خواستن که بخونه)). به نظر من هم اون سوز و اون بغضی که توی شعرهای فريدون هست گواه بر تصديق مطلب بالاست . نمی دونم چطور شد که بحث من از مرحوم فرهاد به اينجا رسيد اما می خوام يادی هم از ويگن کنم ((ويگن:ميون تنهای دنيا ، شده تنهايی نصيبم ، کاشکه بودی و می ديدی ، اينجا بی تو چه غريبم ، کاش می دونستی که بی تو ، مرگ تدريجی هستيم ، ياد تو تنها رفيق ، توی هشياری و مستی.............)).