.......

اينش سزا نبود دل حق گذار من

                               کز غم گسار خود سخن ناسزاشنيد

يارب کجاست محرم رازی که يک زمان

                             دل شرح دهد که چه گفت و چها شنيد

                                                             ( حضرت حافظ )

/ 10 نظر / 2 بازدید
mehdi-----------------------------

سلام ... تو رو خدا منو ببخش ... باور کن سرم بدجوری شلوغ بود .... سعی ميکنم بازم بيشتر بهت سر بزنم ... اولين احساس رو هم من نوشتم هاااا ... دوست قديميت ... مهدی ... شاد باشی و آسمونی ... فعلا .

Moonsa

سلام ....... اينم برا اينکه نگی اين ورا پيدام نميشه .

آخرین مرد فضایی

حضرت حافظ ....هميشه حرف دل زده!... يا رب اين نو ل خندان که سپردی به منش دور از او...... زمستون داره تموم ميشه! بيا سال نو رو از نو شروع کن!

ye gharibe

dar payane sangha faryady ast va dar payan gamy. dar payane har anche miravad va miayad sokoty ast va ranjy ast, nahofteh dar har negah va zendegy eshtebah va pashimany ast. bebakhshid ke computer man farsi nadareh. ta baad

شیوا

امروز کسی محرم اسرار کسی نيست / ما تجربه کرديم کسی يار کسی نيست .

info

سلام؟؟؟؟؟؟؟

info

حافظ يکی از بهترين و بزرگ ترين انتخابهای شما است که اخيرا در پستهات بيشتر ازش استفاده می کنی.کلام حافظ و نام حافظ به قدری بزرگ و شيوا است که نيازی به تعريف و تمجيد من نداره بنا بر اين برای اين که لطف کلام حافظ از بين نره سکوت می کنم و يک بار ديگه اين شعر رو مرور می کنم....

info

زندگی درست همانند خود عظیم شماست، مستور و مخفی است . اما هنوز هنگامی که زندگی لب به سخن می گشاید ، تمام هیاهوی درونت ، در قالب کلمات جلوه می کند و اگر دوباره لب به سخن بگشاید، لبخند روی لبانت و اشک حلقه زده در چشمانت را با واژه ها ، جانی تازه می بخشد. اگر آواز بخواند ، ناشنوا می شنود و اگر گام بردارد ، نابینا ، بینا می شود و او را در شگفتی و تحیر ، دنبال می کند و لذت می برد. و او از صحبت باز ایستاد و سکوتی عظیم ، مردم را فرا گرفت و در آن سکوت ، آهنگی نا شنیدنی موج می زد که آنان را با تنهایی و دردشان مواجه می ساخت...........(جبران خلیل جبران)

***

حافظ اندر درد او می سوز و بي درمان بساز ... زانکه درمانی ندارد درد بی آرام دوست ...

عهد یاد

ممنون ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن