......

کاشکی در مورد ما همون طوری قضاوت کنن که حقِمون ِ .... .

دلم خیلی گرفته از این همه آدم سست عنصر از اینهمه آدم از خود راضی از هر چی غرورو خودخواهیِ داره حالم بهم می خوره ......شاید برخورد منم خوب نبود اما ای کاش یه وقتایی متوجه بودیم که شاید یه ابسیلون حق با طرف مقابل‌ِ .... .

 عجب شبِ سنگینی شده . انگار همه دنیا رو دلمه تا حالا اینقدر بی احترامی رو ندیده بودم کاشکی میفهمید که ... .یعنی واقعاًحق با کی بود ؟

 

/ 7 نظر / 2 بازدید
يه غريبه

سلام هميشه پر غصه ، چه خبرا ، ميدونستی که امروز قراره آسمان به زمين بچسبد ... آخه تولد منه.... خيلی بده که آدم تولدش را سالها تنهايی جشن بگيره نه. ولی خوب سرنوشت هر کی هم با ديگران فرق داره. امروز ۳تا ايمل گرفتم . ديگه کسی واسه تلفن زدن هم پول خرج نميکند که تولدشو تبريک بگه هرچی ارزون تر بهتر نه.. بلخره ديگه زندگی اينطوری. مهم اينه که هنوز اين نفسه ميره و مياد و من هنوز اميدوارم که ميتونم يه چيزايی را توی خودم عوض کنم. من سالهاست که با مردم دوروبرم کاری ندارم. ميگن خود ساختگی از خود آدم بايد شروع شه .حالا ما شروع کرديم خدا آخرشو به خير بگذرونه.

شايان

سلام . سلامی گرم و سرشار از عطوفتی بی انتها به شما عزیز مهربان . دوست ارجمندم ، چشمه و مهتاب شاهد جشنی کوچک و خودمانی است « به مناسبت سالگرد تولدم » . به همین جهت ، از شما مهربان همیشگی ، صمیمانه دعوت می نمایم تا با حضور باصفای خود ، شمع محفل من شوید ، تا پروانه وار پیرامون محبت دلپذیرتان گردش نمایم . لحظات جاودانه با شما بودن ، دنیایی شور و نشاط را روانه قلبم می کند و گرمای وجود نازنینتان ، دلگرمم می کند . با اشتیاق منتظر شما عزیز نازنینم هستم . ارادتمند همیشگی : آشیل آذرمهر . http://cheshmevamahtab.persianblog.ir

شايان

سلام عزيز مهربون . تاخير طولانی مدت مرا بر من ببخش . اميدوارم هميشه شادمان و تندرست باشی گلم . راستی چه آدم گستاخی به خودش اجازه داده به مهربون نازنينی مثل تو بی احترامی کنه ؟ . خيلی اهميت نده عزيز . تو خوبی و مهربون . و مهم هم همينه و بس . پس به مزخرفات ديگران کوچکترين اهميتی نده . هميشه شاد باش و زنده دل . دوستدار تو فرشته مهربون : آشيل آذرمهر . راستی خيلی خوشحال شدم که به من هم سر زدی گلم . برای ۱۵ آذر ماه هم يه سری بزن . سالگرد تولدمه .

امير

چی شده عزيز؟ ... کاری از من بر میاد ؟ ... داداشيت می تونه کمکی کنه؟

اينفو

سلام... می دونم که دير اومدم ... اول مطلبت نوشته بودی دلت گرفته ، ميدونم وقتی اينطوری می نويسی معلومه که خيلی دلت از دنيا و از آدماش گرفته ، وقتی شروع مطلبت رو خوندم نا خداگاه ياد شعر مارگوت بيکل که شاملو ترجمه ش کرده افتادم ، ((دلتنگی های آدمی را باد ترانه ای می خواند ، روياهايش را آسمان پر ستاره ناديده ميگيرد و هر دانه ی برفی به اشکی نريخته می ماند ... .)) می دونی دنياست ديگه چيکارش می شه کرد بايد باهاش ساخت ، بايد ... . سعی کن آروم باشی ، می دونم که ميتونی ... .

اينفو

توی مطلبت از غرور اومده بود ياد يه داستانی افتادم که شايد شنيدنش خالی از لطف نباشه: (((يه روز و روزگاری دوتا عروسک بودن ، يکی از جنس چوب و ديگری از جنس گِل. يه روز عروسک چوبی خطاب به عروسک گِلی ميگه : درسته که تو هم الان مثل من يه عروسک هستی اما به محض اينکه اولين قطرات آب به پيکر و وجود تو بخوره تو به صورت گِل روان و شل در ميای و از اون عروسک گِلی ديگه اثری نميمونه. عروسک گِلی در جواب می گه : درسته که اگر به من آب بخوره من از بين می رم و ديگه از من چيزی به عنوان يه عروسک باقی نمی مونه اما با گِل من چيزهای مختلف ديگه ای درست می کنن و بچه ها ميتونن باز هم با من سر گرم بشن و شاد باشن اما تو تا ابد يه عروسک چوبی باقی خواهی موند و تو اون فضيلتت رو با غرور بی جات از دست دادی)). خوب ديگه آدمای مغرور زيادن ازت می خوام ذهنت رو درگير اين مسئله نکنی و با هم برای تمام آدما دعا کنيم حتی کسانی که باهاشون اختلاف داريم.

شايان

سلام عزيز مهربون . سلام دوست خوب و وفادارم . فـرشته آسمونی فرشته ای آسمانی ، از ملکوتی کبریائی ، سوار بر ارابه خورشید ، در قالب آدمی ، بر زمین فرود آمد . چشمانش به فروزنــــــــــــــــدگی ستاره شمال ، قلبش همه لبریز امـید ، اندیشه اش پیوند آدمیان با مهر . و ماندگار شد در این دیار کهن ، و لبخندی از مهر ، عطوفت ، رویـــا فرو پاشید بر قلبهای خسته آدمیان . و نوید داد فرزندان آدم را به امید ، به عشق ، به بهار . و گفت زندگانی یعنی : یک دیدار ، دو نگاه ، دو سلام ، آشنـائی دستها ، بــوسه ای گرم ولطیف ، وپیوند قلبها با هم . و آدمیان این الهه آسمانی را ، الهه ناز نامیدند . و این افسانه نیست . آشیل آذرمهر